Vətəndaşların qəbulu
Qəbələ Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısı Aparatında 2024-cü il üçün vətəndaşların
QƏBULUNUN QRAFİKİ
Vətəndaşları qəbul edəcək səlahiyyətli şəxslərin adları və vəzifələri |
Qəbulun başlanma vaxtı |
||
1. | Abdullayev Səbuhi Məhəmməd oğlu | Rayon icra hakimiyyətinin başçısı | V -gün saat 10:00-dan |
2. | Başçının birinci müavini | I -gün saat 14:00-dan | |
3. | Allahverdiyev Arif Mustafa oğlu | RİH başçının müavini – sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri | II-gün saat 14:00-dan |
4. | Osmanova Ətayə Kərim qızı | RİH başçının müavini– ictimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri | III-gün saat 14:00-dan |
5. | Hüseynov Absalam Zahid oğlu | RİH-nin ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsinin müdiri | IV -gün saat 14:00-dan |
6. | Abdulxalıqov Təbriz Hüseyn oğlu | RİH-nin memarlıq və tikinti şöbəsinin müdiri | VI -gün saat 14:00-dan |
Qeyd: Mili qəhrəman və onların ailələri, şəhid ailələri, Qarabağ müharibəsi əlilləri və digər imtiyazlı vətəndaşlar müraciət etdikdə dərhal qəbul edilirlər.
Rayon icra hakimiyyəti başçısının qəbul günü bayram günlərinə düşdükdə qəbul növbəti iş gününə keçirilir.
Vətəndaşların qəbulu ilə bağlı əlaqə telefonları (024) 205-24-03, (024) 205-19-65
Qəbələ Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının 2024-cü ildə rayonun yaşayış məntəqələrində keçirəcəyi görüş-qəbulların
Q R A F İ K İ
S/№ |
Görüş-qəbulun keçiriləcəyi yaşayış məntəqəsinin adı |
Tarix |
Görüş-qəbulun vaxtı və keçiriləcəyi yer |
Cəlb olunan təşkilatlar |
1. |
Zarağan kəndi | 09.01.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
2. |
Həmzəli kəndi | 11.01.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
3.
|
Nohurqışlaq kəndi |
18.01.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
4. |
Tüntül kəndi |
24.01.2024 |
Kənd İnzibati Ərzi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyinin binası |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
5. |
Nic qəsəbəsi |
01.02.2024 |
Nic qəsəbə 2 saylı məktəb |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
6. |
Yenikənd kəndi |
09.02.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
7. |
Yengicə kəndi |
15.02.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
8. |
Çuxur Qəbələ kəndi |
22.02.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
9. |
Kiçik Pirəli kəndi |
01.03.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
10. |
Vəndam qəsəbəsi |
06.03.2024 |
Qəsəbə 2 saylı tam orta məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
11. |
Topbağ kəndi |
14.03.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |
12. |
Böyük Əmili kəndi |
19.03.2024 |
Kənd məktəbi |
Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri |